Rss

Spolupráce s KH Filmin

Dobrý den.

Já vím, že po dokončení Písně Přežití už zde nepublikuji další příběhy, ale ne není to tím, že bych nějaký neměl, nebo dokonce skončil se psaním. Důvod je zcela jiný.

Už delší dobu spolupracuji s režisérem/kreslířem/kameramanem/ bůh ví čím ještě Petrem Havlíčkem a jeho skupinou KH Filmin. (http://www.khfilmin.cz/)

Co říci o jejich tvorbě?

Jejich prvotinou byl film Rebelione, post apokalyptický snímek s temnou mrazivou atmosférou.  Zajímavé je, že celý tento snímek byl natáčen na ruční video kameru.

Oficiální text:

Píše se rok 2035. Země je zmrzačená chemickou válkou a musí se dát dohromady. Proto vzniká Armádní Koalice, která postaví kolem nezamořené oblasti velkou zeď, za níž spravuje veškeré civilní obyvatelstvo. V ulicích města platí stanné právo. Lidé nesmějí nahlas říkat, co si myslí a jsou odříznuti od vnějšího světa. Nesmějí porušit žádné vyhlášení, které stanovila Armádní Koalice. Pokud by se tak stalo, čeká je trest…
A co je ještě horší než tohle? To co je venku. Celá oblast je opevněná. Ptáte se proč? Protože tam venku něco je. Nikdo přesně neví co. Možná jenom vysoce postavení generálové a velká politická zvířata, která nás pomocí těchto desinformací drží v šachu a mohou nás tak snáze ovládat. Ale proč? Vždyť my jenom toužíme po svobodě!

Při jednom více méně nudném odpoledni podařilo vymyslet krátký, jedenáctidílný seriál odehrávající se před tímto snímkem.

Oboje je ke shlédnutí zde:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLMZ-jyjAOs4fLekfEuo4r0IcHY8yOkH6A

 

V současnosti Petr Havlíček (přezdívka Vinc) objíždí se svým snímkem Requelem, který si odbyl premiéru 24.1. 2014, objíždí všechny možné akce a sklízí více méně pozitivní ohlasy. Dále se věnuje natáčením krátkých snímků s herní tématikou. Zatím jsou natočeny Counter Strike: Global Offensive a Far Cry 3.

Nutno podotknout, že všechny tyto snímky dělají  všichni členové KH Filmin doslova na koleni a ve svém volném čase. Nikdo z nás není profesionál a to je nutno vzít v potaz.

Pokud vás naše tvorba zaujala, můžete se přihlásit k odběru Vincova kanálu SniperVinc. Děkuji, výrazně nám tím pomůžete.

Odkaz:

https://www.youtube.com/channel/UCCVePMTsxwy3qjlJKR2z8Gw

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *