Rss

Příliš divoká země 1 část oficiálně dokončena

Zdravím lidi.

Dnešním dnem slavnostně oznamuji, že Příliš divoká země- 1. část je oficiálně dokončena a připravena k vydání. V brzké době bude vydáno ještě oznamující video na kamarádově YT kanále, které řekne detaily, kde a jak si knihu budete moci pořídit.

Nyní si zodpovíme podrobněji, co tato kniha nabídne.

Kniha má 180 stran A4 a obsahuje dvojici příběhů.

První z nich je Študákův příběh. Ten se zaměřuje na počátek konfliktu, rozebírá situaci v bitvě o Prahu a bere příběh z pohledu civila, který se do situace zamotal nepřímo díky svému bratrovi. Študák získává informace v pozadí a o druhý příběh se lehce otře. V závěru jej však nastíní a uvede do pohybu události v druhém příběhu.

 

Druhým příběhem, je Ládisův příběh. Jedná se o příběh člověka, co díky špatné situaci vstoupil do armády a ač z počátku se mu do boje nechtělo, stal se pro něj vším. Společně s pár přáteli přežil a vede zoufalý odboj. Po letech marného odboje za ním přichází Študák s varováním o nové superzbrani. On s jednotkou neváhá, kontaktuje lidi, se kterými se nemusí a jedná.

Zatímco první příběh je vážný a sází na “špionské” prostředí, druhý je příběhem jednotky trápené ponorkovou nemocí a stává se černým komorním dramatem a když přijde na řadu akce, je plná černohumorných poznámek a Hollywoodských momentů.  Je to příběh člověka zklamaného životem a osudem, který však svůj boj nevzdává.

Věřím, že si naše knížka čtenáře určitě najde a v článku je také nový, upravený přebal.

 

PDZ_1_PŘEBAL_KNIHY-NEW-2016(1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *